OBCHODNÍ PODMÍNKY

V této kategorii nejsou žádné produkty.

Obchodní podmínky

Zákazník odesláním své objednávky přijímá podmínky prodeje a dodání objednaného zboží. Všechny odeslané objednávky považuji za závazné. Vyhrazuji si právo zrušit objednávku nebo její část v případě, že zboží již nestihnu vyrobit – převážně před Vánocemi.

Potvrzení objednávky

Každá zaslaná objednávka bude potvrzena e-mailem na adresu uvedenou v dodacích údajích. Doručením tohoto e-mailu dochází k uzavření kupní smlouvy. V případě, že potvrzující e-mail neobdržíte, nebyla zřejmě Vaše objednávka správně odeslána.

Zrušení objednávky

Zákazník má právo objednávku stornovat do 24 hodin od odeslání.

Způsob platby a doručení

Platbu za zboží je možné provést pouze bankovním převodem. Zboží zasílám pouze po České republice prostřednictvím České pošty, Zásilkovny nebo DPD.

Dodací lhůta

Vaše zakázka bude zpracována a zboží odesláno co nejdříve, většinu zboží je však potřeba vyrobit, proto může dojít ke zdržení, o kterém budete předem informováni. Nejčastěji dochází k odeslání do tří pracovních dnů až týdne od přijetí platby na účet.

Faktury

Faktury vystavuji na konci měsíce zpětně a zasílám na vyžádání v elektronické podobě ve formátu PDF. Pokud potřebujete fakturu dříve, či v tištěné podobě, napište mi prosím tuto skutečnost do objednávky, děkuji.

Reklamace - reklamační řád

V případě, že Vám bude balík doručen s viditelným poškozením, nepřebírejte ho od dopravce. V případě, že odhalíte poškození po rozbalení balíku, jste jako kupující povinen neprodleně se obrátit s detaily závady a popřípadě také fotografiemi na email: draha.ondrova@atlas.cz. Prodávající se zavazuje informovat zákazníka nejpozději do tří dnů od obdržení reklamace o způsobu vyřízení reklamace. Reklamace včetně odstranění vady musí být vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se prodávající s kupujícím výslovně nedohodnou na jiné lhůtě. Po uplynutí této lhůty se kupujícímu přiznávají stejná práva, jako by se jednalo o neodstranitelnou vadu. Po uznání reklamace budete vyzváni k zaslání reklamovaného zboží zpět na adresu dodavatele. Při vrácení zboží či zasílání k opravě si kupující vede ve vlastním zájmu tak, aby bylo zboží zabaleno do vhodného a dostatečně chránícího obalového materiálu vyhovujícího nárokům přepravy křehkého zboží a označí zásilku příslušnými symboly. Zboží by mělo být pokud možno nejlépe v původním obalu nebo obalu, který zabrání poškození zboží při přepravě, v úplném stavu. Zboží neposílejte na dobírku, zásilky zaslané na dobírku nebudou převzaty. Částka odpovídající kupní ceně reklamovaného zboží Vám bude vrácena na uvedený bankovní účet.
Reklamační řád se řídí ustanoveními zákona č. 89/2012 Sb., Občanského zákoníku, č. 513/1991 Sb. a z.č. 634/1992 Sb., Zákona o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů a vztahuje se na spotřební zboží, u něhož jsou v záruční době uplatňována práva kupujícího na odpovědnosti za vady (dále jen reklamace). Tento reklamační řád platí mezi prodávajícím – Drahomíra Tacheczy Ondrová – Pro radost, se sídlem Gregorova 2588, Písek a kupujícím - zákazníkem internetového obchodu www.pro-radost.com.

Vrácení zboží

Zákazník má právo do 14 dnů vrátit zboží bez udání důvodu. Zboží nesmí být poškozené, používané, musí být zabaleno v originálním balení. Po předchozí domluvě zašlete zboží zpět na adresu dodavatele, ale ne na dobírku, zásilky zaslané na dobírku nebudou převzaty. Po doručení a kontrole zboží zašlu částku odpovídající kupní ceně (bez nákladů na zaslání) zákazníkovi na uvedený bankovní účet.

Ochrana osobních údajů

Provozovatel internetového obchodu prohlašuje a zavazuje se, že veškeré údaje, které získá od svých zákazníků a které jsou potřebné k objednání produktů, budou sloužit pouze pro komunikaci se zákazníkem a nebudou dány k dispozici třetím osobám.